lakokocsi

VASI KEMPINGEZŐK
EGYESÜLETE

kemping

 

1sz

"Mozogj az Egészségedért"

Rendkívüli sok program esett arra az időpontra mire a bowling napot terveztük. / Világ Gyalogló Nap, Tök fesztivál, Gesztenye- szüret ünnepe, Szőlő szüret./ A sok program ellenére tagjaink szép számmal vettek részt a sportnapon, ahol a jelszó "Mozogj az egészségedért "volt

A legidősebb résztvevőnk / a 92. évét taposó /Horváth Károly vezetésével a jelenlevők aktívan szórták a golyókat és döntötték a bábukat, ezzel mindenki megmozgatva saját magát és a lelkes szurkolókat is.

A golyók találata nem mindig találkozott a gurítást végző tagunk elképzelésével, akadt lyuk is. A fiúk mellett a lányok is lelkesen döntögették a golyókkal a bábukat. Telitalálat esetén hangos sikerdiadal és taps volt az elismerés. A lyuk esetében pedig "volt illetve lesz jobb" hangzott a biztatás.

A jelenlévők aktívan és eredményesen mozgatták meg magukat és így tettek az egészségükért.

2010.október.

Egyesületünk Adószáma

19247603 - 1 - 18

Banszámlaszámunk megváltozott!

Új számunk:

72100237 - 14956904

tabortuz2

Tagdíj

Egyesületünkben 2018. évi tagdíj 2000Ft/fő azaz kettőezer forint/fő.
 Tagdíjfizetési mód: személyesen vagy utalással.