lakokocsi

VASI KEMPINGEZŐK
EGYESÜLETE

kemping

 

1sz

Egyesületünk megalakulásának 20. évfordulója alkalmából jubileumi sportnapot rendeztünk a Spartacus pályán. A kezdési időpontra megjelentek egyesületünk tagjai és családtagjaik valamint unokáik. A tavasznak vége, itt  a nyár eleje,mindnyájunkban  fokozott a mozgás igénye,ez növelte a jókedvet.
   Havasi László köszöntötte a megjelenteket, kívánt kellemes időtöltést, élményekben és sikerekben gazdag eredményeket. Ezek után megkezdődtek a bemelegítő gurítások.
A test lassan magáévá tette a mozgáslehetőségét és kezdett engedelmeskedni a kéz is.
Külön pályán dolgoztak a gyermekek és a fiuk. A gyermekeket a nők váltották. Kezdetben a golyó határozta meg az irányt s nem igen dőltek a bábuk,az idő múlásával ez meg- változott  és ha néha elő is fordult egy lyuk, de teli találatok is voltak. A szurkolók nem hagyták abba a lelkes buzdításukat és esetenként a jó intelmeik osztogatását. A telitalálatoknál az Öndicséretekből sem volt ”hiány”.
  Kellemes hangulatban, élményekben gazdagodva eredményes és sikeres sportnap volt.

 Eredmények:

Gyermek 1. Boda Blanka Nők: 1. Szenteleki Józsefné Férfi: 1. Mihalivics  Nándor
 2. Szabó Dávid  2. Havasi  Edit  2. Berki Lajos
3. Takács Laura 3. Krajczár  Dóra 3. Zsankó  József

Egyesületünk Adószáma

19247603 - 1 - 18

Banszámlaszámunk megváltozott!

Új számunk:

72100237 - 14956904

tabortuz2

Tagdíj

Egyesületünkben 2018. évi tagdíj 2000Ft/fő azaz kettőezer forint/fő.
 Tagdíjfizetési mód: személyesen vagy utalással.