lakokocsi

VASI KEMPINGEZŐK
EGYESÜLETE

kemping

 

1sz

A találkozó megkezdése előtt, már jó pár család úgy döntött igénybe veszi az „előtte 3 nap” kedvezmény lehetőségét, kihasználva a kánikulát. Majd az első napra benépesült a kemping, estére összejöttek a találkozó résztvevői, hogy énekszóval és gitárzenével megköszöntsék a kempingvezetőjét Jenő nap alkalmából. A danolászás mellett némi itóka is előkerült. A rögtönzött köszöntő késő esti énekelgetésbe torkollott. Szombaton a megnyitón köszöntötte a résztvevőket az MHHK elnöke- Mórocz Imre, a Vasi Klub elnöke- Takács Tibor, a kemping vezetője Hujber Jenő és a Castrum kempinglánc vezetője Dr. Réfi Antal. Ezek után a Vasi Banyakórus előadását élvezhettük, majd mindenki a kemping vendége volt egy babgulyásra és a zenét a Smiley Duó szolgáltatta. Vasárnap a nagy melegben mindnyájan kipihentük az előző esti bulit, este „az egyszemélyes zenekar” Sörös László zenélése mellett lángos parti volt a program. Hétfő kora délután Kerekes Andrea kézműves foglalkozást tartott az ügyes kezű gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt, később közös üdvözlésbe részesítettük a bajai mester szakácsot, Hujber Jánost , mert a továbbiakban ő készítette az esti vacsorákat. Este Mórocz Imre egy nagyon jó hangulatú Retró-diszkót tartott, igény szerint egy tál haltepertő-rántott haltej és rántott halkarikával megspékelve. Kedden az Acoustic-Classroom zenekar igényes zenéjét élvezhettük, majd Salsa táncosok bemutatót és tánctanítást tartottak. Szerda este hamisítatlan bajai halászlé volt a vacsora, a zenét ismét a Smiley Duó szolgáltatta. Eljött a csütörtök a főzőverseny napja, a cél a paprikás krumpli elkészítése volt, nagy vigadozással és Imi DJ zenei aláfestése mellett, a csapatok hozzáláttak a vacsora megfőzéséhez, a vacsorához a kenyérlángost és a bort a kemping adta. Pénteken kora délután ismét kézműves foglalkozást tartott Kerekes Andrea a gyerekek és felnőttek által sorozatban készültek a papír lampionok.  Később találkozó záró estéjére került sor, ahol kihirdették a főző verseny győzteseit valamint kiosztották a nyereményeket. Ezek után a nagyatádi ugróköteles csoport bemutatója következett, fergeteges sikerrel. A részvevőket Nagyatád polgármestere Ormai István köszöntötte, örömét fejezte ki, hogy már tízedik alkarommal került sor a Rinya menti találkozóra valamint, hogy egyre népesebb a részvevők száma.  A vacsora marhalábszár pörkölt galuskával és savanyúság volt, majd a Smiley -Duó adta a tánc alávalót. Szombaton sokat összepakoltak és elindultak, mert az előrejelzés rosszabb időt jósolt, ami estére meg is jött eső formájában, ennek ellenére, aki maradt nem bánta meg, finom orja levest és krumplis lángost ettünk és a Torzon Block együttes koncertje fergeteges volt. Vasárnap kisütött a nap minden megszáradt, így mindenki összepakolt és hazaindult.   Sok részvevővel beszélgetve újra és újra közösen megállapítjuk, hogy ez az a találkozó, ami sok érdekes programot nyújt, Hujber Jenő és a két rendező klub mindent elkövetett, hogy mi itt jók érezzük magunkat, ezért jövőre megint jövünk!!!

kandy

Egyesületünk Adószáma

19247603 - 1 - 18

Banszámlaszámunk megváltozott!

Új számunk:

72100237 - 14956904

tabortuz2

Tagdíj

Egyesületünkben 2018. évi tagdíj 2000Ft/fő azaz kettőezer forint/fő.
 Tagdíjfizetési mód: személyesen vagy utalással.