lakokocsi

VASI KEMPINGEZŐK
EGYESÜLETE

kemping

 

1sz

Hegykőn jártunk.

A Magyar Hagyományos Kemping Klub Hegykőn a Sára Termál Kempingben tartott találkozót júliusban.

Érkezésünkkor szeretettel köszöntött bennünket - 5 vasi egységet - Balika Pista és Marika. Jó időt rendeltek és az is volt. Több ismerőssel is találkoztunk. A túrázó programokon a nagy meleg miatt sajnos nem tudtunk részt venni, viszont a hűvös  medencében lubickoltunk.

Megcsodáltuk Major Sanyi lakóautóját mely kívül belül gyönyörű és még pálinka is volt a kocsiban. Külön program volt Zoli bácsi és Marika néni 5O. házassági évfordulójának megünneplése, ahol az esketés után koccintás, valamint menyasszonyi tánc és szöktetés, továbbá pálinka, sör és bor került elő. Meglepetés volt a menyasszonyi torta. Megismertük házasságuk keletkezésének történetét - azért nem mindent - és további boldog éveket kívántunk nekik. Szeretném megemlíteni, hogy kellemes estét töltöttünk Ági és Gyuri elő sátrában, ahol baráti beszélgetésre és koccintásra került sor.

A bucsu vacsora nagyon finom és bőséges volt.

Takács Tibor.

Impresszum

Vasi Kempingezők Egyesülete

Cím:
9700 Szombathely
Munkácsy Mihály u. 19.

Elnök: Havasi László
Gazdasági vezető: Szarka Károlyné
Rendezvényfelelős: Kocsis Lászlóné
Túrafelelős: Magyar Miklós

Adatvédelem

© 2010-2018
Vasi Kempingezők Egyesülete

Minden jog fenntartva. Az oldalon található képek és szöveges tartalom másolása, továbbközlése csak az oldal tulajdonosának engedélyével lehetséges.

Design:
Gál Renáta & Milos László
WEB: ML

Egyesületünk Adószáma

19247603 - 1 - 18

Banszámlaszámunk megváltozott!

Új számunk:

72100237 - 14956904

tabortuz2

Tagdíj

Egyesületünkben 2018. évi tagdíj 2000Ft/fő azaz kettőezer forint/fő.
 Tagdíjfizetési mód: személyesen vagy utalással.