lakokocsi

VASI KEMPINGEZŐK
EGYESÜLETE

kemping

 

1sz

Készült a Vasi Kempingezők Egyesületének TEKE sportnapján 2009. november 21. Spartacus pályán.

A sportnap a "Téli mozgás jegyében" került megrendezésre. Az előzetes várakozást felülmúlva sokan jelentek meg a pályán, hogy részt vegyenek a teke versenyen. Először a hölgyek és urak csapatokat alkottak. Külön versenyeztek a nők és az urak, valamint a gyermekek. A legidősebb résztvevő 92 éves míg a legfiatalabb pedig 5 éves volt. A gurításokat nagy taps és biztatás kísérte, ennek ellenére nem egyszer hiába gurult a golyó a bábuk állva maradtak. Olyan is előfordult, hogy a golyó minden bábut ledöntött, ezt nagy taps kísérte. Hamar eltelt az idoő az eredmények összesítése után az eredmények hirdetése következett. Takács Tibor elnök az első három helyezetnek oklevelet valamint érmet adott át. A gyermek résztvevőknek pedig Havasi László titkár adott át érmet illetve emléklapot.

Eredmények:

Nok:

Férfiak:

1. Krajczár Viktória

1. Palkó János

2. Nagy Istvánné

2. Hoffer Mihály

3. Németh Laura

3. Víniczai Árpád

 

A kellemesen eltöltött ido után jól esett a kiadós ebéd, mely a leadott energiák kezdeti pótlásául is szolgált.

 

Havasi László

Impresszum

Vasi Kempingezők Egyesülete

Cím:
9700 Szombathely
Munkácsy Mihály u. 19.

Elnök: Havasi László
Gazdasági vezető: Szarka Károlyné
Rendezvényfelelős: Kocsis Lászlóné
Túrafelelős: Magyar Miklós

Adatvédelem

© 2010-2018
Vasi Kempingezők Egyesülete

Minden jog fenntartva. Az oldalon található képek és szöveges tartalom másolása, továbbközlése csak az oldal tulajdonosának engedélyével lehetséges.

Design:
Gál Renáta & Milos László
WEB: ML

Egyesületünk Adószáma

19247603 - 1 - 18

Banszámlaszámunk megváltozott!

Új számunk:

72100237 - 14956904

tabortuz2

Tagdíj

Egyesületünkben 2018. évi tagdíj 2000Ft/fő azaz kettőezer forint/fő.
 Tagdíjfizetési mód: személyesen vagy utalással.