lakokocsi

VASI KEMPINGEZŐK
EGYESÜLETE

kemping

 

1sz

Már hagyománnyá vált, hogy minden év július közepétől 1O napos találkozóra kerül sor a Castrum Termál campingben. Ez évben a Magyar Hagyományos Kemping Klub és a Vasi Kempingezők Egyesülete közös szervezésével és részvételével került erre sor. Nagyatádról tudni kell, hogy virágok, szobrok, parkok és fürdők városa. Pénteken esete Hujber Jenő a kemping vezetője meglepetésként kenyérlángost szolgált fel.

Szombaton este Mórocz Imre a MHKK elnöke, valamint Takács Tibor a VKE elnöke, továbbá Hujber Jenő köszöntötte a megjelenteket és egyben megnyitották a találkozót. Takács Tibor közölte, hogy 2O1O évben Hujber Jenő kapta a legjobb kempingvezetőnek járó díjat Budapesten. Nagy tapsot kapott. Vacsorára a kemping vendégei voltunk babgulyásra,majd zenés táncos est következett.

Hétfőre Jenő barátunk paprikás krumpli főző versenyt hirdetett meg, amelyen 9 csapat vett részt. A főzés olyan jól sikerült, hogy a zsűri nem tudott dönteni a helyezéseket illetően, ezért valamennyi csapat első helyezést ért el. Minden csapat egy pezsgőt és egy egykilós kenyeret kapott. A nagysikerű főzésért bohém jelenetek kerültek elővezetésre, amelyen mindenki vidám hangulatba került.

A kedd este ismét zenés, táncos hangulatban telt el.

Szerdán Farkas Béláék krumplis lángossal leptek meg bennünket.

Csütörtökön városismertető sétára került sor idegenvezetővel.

A pénteki záró estet szomorúan vettük tudomásul. Ekkor hangzott el Jenő dala, mely így kezdődött:
" Újra itt van, újra itt van, újra itt van a nagy csapat........
A 1O napos találkozón a zenét: - a Smiley Duo,
- Acoustic-Classroom,
- Veres Laci
- és egy disco zenekar szolgáltatta.

Nagyon jól éreztük magunkat és úgy köszöntünk el, hogy jövőre ugyan itt találkozunk.

Köszönjük Hujber Jenőnek és családjának,valamint bátyjának Janinak, továbbá az önkéntes
segítőknek a munkáját.

Ezen találkozón egyesületünk 44 fővel vett részt.


Takács Tibor

Impresszum

Vasi Kempingezők Egyesülete

Cím:
9700 Szombathely
Munkácsy Mihály u. 19.

Elnök: Havasi László
Gazdasági vezető: Szarka Károlyné
Rendezvényfelelős: Kocsis Lászlóné
Túrafelelős: Magyar Miklós

Adatvédelem

© 2010-2018
Vasi Kempingezők Egyesülete

Minden jog fenntartva. Az oldalon található képek és szöveges tartalom másolása, továbbközlése csak az oldal tulajdonosának engedélyével lehetséges.

Design:
Gál Renáta & Milos László
WEB: ML

Egyesületünk Adószáma

19247603 - 1 - 18

Banszámlaszámunk megváltozott!

Új számunk:

72100237 - 14956904

tabortuz2

Tagdíj

Egyesületünkben 2018. évi tagdíj 2000Ft/fő azaz kettőezer forint/fő.
 Tagdíjfizetési mód: személyesen vagy utalással.