lakokocsi

VASI KEMPINGEZŐK
EGYESÜLETE

kemping

 

1sz

Minden évben a Magyar Hagyományos Kemping Klub és a Vasi Kempingezők Egyesülete juliusban találkozót tart Nagyatádon. Sajnos kevesebben voltunk mint előző évben, de nagyon jól éreztük magunkat erről Hujber Jenő a kemping vezetője gondoskodott.
A megnyitón Mórocz Imre és Takács Tibor elnökök köszöntötték a résztvevőket.
Mórocz elnök úr ismertette a programot, majd ezt követően "Tibor atya" a korábbi évek kiemelkedő teljesitményéért KIRÁLLYÁ koronázta a kemping vezetőjét. A résztvevők  felkiáltottak: KÍRÁLYOM, KIRÁLYOM ADJ VACSORÁT.
Minden este zene szórakoztatta a résztvevőket. Nagyon finom volt a babgulyás, bajai   halászlé, vadpörkölt és természetesen a Farkasék lángosa is.
Nem maradhatott el a főzőverseny sem, amely paprikás krumpliról szólt. 9 csapat vett részt és a győztes az ESZÁKOS FC volt, amely a Hujb er családot képviselte.A vasiak is dobogósak lettek. Ezután "Tibor atya" megáldotta a bográcsok tartalmát amely a Somogyi Hirlapban is megjelent. Külön ki kell emelnem és köszönetemet fejezem ki a RETRO DISCO és a SÖRÖS BAND köremüködésének.
Nagyon hasznos volt és örültek a gyerekek a Kerekes Andi kézműves foglalkozásának.

Úgy köszöntünk el, hogy jövőre ugyanitt találkozunk.

Impresszum

Vasi Kempingezők Egyesülete

Cím:
9700 Szombathely
Munkácsy Mihály u. 19.

Elnök: Havasi László
Gazdasági vezető: Szarka Károlyné
Rendezvényfelelős: Kocsis Lászlóné
Túrafelelős: Magyar Miklós

Adatvédelem

© 2010-2018
Vasi Kempingezők Egyesülete

Minden jog fenntartva. Az oldalon található képek és szöveges tartalom másolása, továbbközlése csak az oldal tulajdonosának engedélyével lehetséges.

Design:
Gál Renáta & Milos László
WEB: ML

Egyesületünk Adószáma

19247603 - 1 - 18

Banszámlaszámunk megváltozott!

Új számunk:

72100237 - 14956904

tabortuz2

Tagdíj

Egyesületünkben 2018. évi tagdíj 2000Ft/fő azaz kettőezer forint/fő.
 Tagdíjfizetési mód: személyesen vagy utalással.