lakokocsi

VASI KEMPINGEZŐK
EGYESÜLETE

kemping

 

1sz

2013.december 7.
            Egyesületünk a Vas megyei Iparszövetkezetek és Vállalkozások Szövetsége Sport-
telepén rendezte meg Mikulás napi Teke sportnapját.
            A lelkes bemelegítő gurítások után Havasi László titkár köszöntötte a sportnap részvevőit, kívánt nekik kellemes és hasznos időtöltést, az egészséges testmozgáshoz jó hangulatot és sok sikert, a szurkolóknak pedig hangos biztatást. Ezek után a férfiak az egyes és kettes pályát foglalták el, míg a nők és a gyermekek a hármas és négyes pályán kezdték el a versenyt. Nagy ünneplés és taps köszöntötte a legfiatalabb részvevőnk első gurítását, ami telitalálat volt. A következők viszont már nem voltak ilyen sikeresek. A férfiak és a nők is derekasan küzdöttek a bábukkal, amik nem akartak eldőlni. A sok szép és eredményesnek tűnő induló golyó a célba érkezéskor a sikert cáfolta. Az idő múlásával a mozgások mind-mind átgondoltabbak lettek. Ilyen esetnél a közönség és a társak nagyhangú lelkesítésére is szükség volt.
     A verseny közben egyre többen az itt leadott energia pótlása után /ebéd/érdeklődött az igényeket Havasi Lászlóné mérte fel és rendelte meg a szomszéd vendéglőben.
    A verseny végén következett az eredményhirdetés és a jutalmak átadása. Takács Tibor elnök a gyermek kategória első három helyezettjének oklevelet és érmet adott át. A többi részvevő pedig a  „Mottónak” megfelelően csokoládé mikulást kapott. Eredmény hirdetés után a szomszéd vendéglőben a megrendelt energiát pótló ízletes  és finom ebéd elfogyasztására került sor. Közben a délelőtti események egy-egy jellegzetes pillanata került felelevenítésre, megállapítást nyert,hogy szükséges az ilyen jellegű mozgás is.

 Jó hangulatban hasznosan és sikeresen,élményekben gazdagon telt el az idő.

Eredmények:

Férfiak:

1.   Berk  József 

2.   Zsankó  József

3.   Viniczay  Árpád

Nők:

1.   Kovács  Margó

2.   Szenteleki   Józsefné

3.   Gáspár Ferencné

Gyermek: 

1.  Viniczay  Mátyás

2.  Szabó Dávid

3.  Viniczay  Gábor

   

 

Impresszum

Vasi Kempingezők Egyesülete

Cím:
9700 Szombathely
Munkácsy Mihály u. 19.

Elnök: Havasi László
Gazdasági vezető: Szarka Károlyné
Rendezvényfelelős: Kocsis Lászlóné
Túrafelelős: Magyar Miklós

Adatvédelem

© 2010-2018
Vasi Kempingezők Egyesülete

Minden jog fenntartva. Az oldalon található képek és szöveges tartalom másolása, továbbközlése csak az oldal tulajdonosának engedélyével lehetséges.

Design:
Gál Renáta & Milos László
WEB: ML

Egyesületünk Adószáma

19247603 - 1 - 18

Banszámlaszámunk megváltozott!

Új számunk:

72100237 - 14956904

tabortuz2

Tagdíj

Egyesületünkben 2018. évi tagdíj 2000Ft/fő azaz kettőezer forint/fő.
 Tagdíjfizetési mód: személyesen vagy utalással.